Rodzaj:studia podyplomowe
Tryb:weekendowy, zaoczny
Tematyka:Biznes i zarządzanie

Program

Trzysemestralne studia podyplomowe MBA WCM powstały w partnerstwie Szkoły Biznesu PW z Wydziałem Inżynierii Produkcji PW oraz Kaizen Institute. Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, skutecznie operującym na rynkach globalnych. Studia MBA WCM adresowane są do kierowników wyższego i średniego szczebla, a także osób zajmujących się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania i osób zajmujących się usprawnieniami na produkcji.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim prakty...

Rozwiń program

Uczestnicy:Program adresowany jest do kierowników wyższego i średniego szczebla, a także osób zajmujących się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania.
Warunki przyjęcia:Kandydat powinien posiadać minimum 3 - letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania ludźmi i/lub projektami.
Dyplom:Dyplom ukończenia Studium Podyplomowego - MBA WCM

Brak podanych terminów.

Tagi: zarządzanie, biznes, inżynieria produkcji

Ostatnia aktualizacja: 20 styczeń 2020