MBA Kaizen Excellence in World Class Manufacturing

Tryb:zaoczny
Tematyka:Biznes i zarządzanie

Program

Trzysemestralne studia podyplomowe MBA Kaizen Excellence in WCM powstały w partnerstwie Szkoły Biznesu PW z Wydziałem Inżynierii Produkcji PW oraz Kaizen Institute. Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, skutecznie operującym na rynkach globalnych. Studia MBA Kaizen Excellence in WCM adresowane są do kierowników wyższego i średniego szczebla, a także osób zajmujących się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania i osób zajmujących się usprawnieniami na produkcji.
Warunki przyjęcia:Osoby aplikujące powinny posiadać co najmniej wyższe wykształcenie, a także 5 lat doświadczenia zawodowego w przypadku posiadania tytułu licencjata lu
Dyplom:Dyplom MBA Kaizen Excellence in World Class Manufacturing oraz świadectwo ukończenia studiów podyplomowych oraz możliwość uzyskania certyfikatu Menedżera Kaizen.

Brak podanych terminów.

Tagi: zarządzanie, produkcja